viimane nädal enne Otepääd ja väike üllatus

viimane nädal enne Otepääd ja väike üllatus

Pühapäeva õhtul mõtlesin ja unistasin, et närv ikka sisse tuleks. Võistlesin temposarjal närvita ja täiesti mõttetu oli. Ööga muutus kõik. Esmaspäeval tööl oli juba elevust kui palju. Kirjutasin eelmise aasta numbrid paberile ja vaatasin nagu Pähkel, pea ühele ja siis teisele poole viltu kallutades, kuidas siit viis minutit maha lihvida.

Kardan ja ootan Otepää poolpikka. Ma ei karda seda, et võistlus võib raske tulla. See tuleb sigaraske nagunii. Aga kardan seda, et olen endale nii kõrged ootused pannud, et reaalsus lööb jalaga kõhtu ja kukun pikali. Päris võistlus on ju alles oktoobrikuus ja veel ei saagi päris vormis olla. Nii et kui tuleb natuke kahvatum tulemus, siis pole vaja küsida, mis juhtus. Päris vorm alles tuleb. Marko ütles kord, et juulikuuks saan liikuma. Täna ütleb kalender seinal, et on 15. juuni.

Vormist rääkides. Minu suur tänu Pringstorele (http://pringstore.ee/) – Pringstore tegi üllatuse ja saatis mulle Hawaii tarvis uue triatloni kombe. Et uusi asju ei tohi võistlustel katsetada, siis testin Otepääl ära.

IMG_2826

Natukene viimastest trennidest. Nagu üle-eelmises postituses kirjutasin, pidi see nädal kerge tulema. Kuna seljataga on 17,5 tunnine ja 18,5 tunnine nädal, siis arvasin, et istun pool nädalat jalad seinal. Aga ei, jälle suutis Marko mind üllatada. Neid trenne ikka on sel nädalal (enne võistlust umbes 10 tunni jagu), aga paistab, et pigem kerged. Nädala alguses on midagi tõsisemat, aga muidu saab enamikel õhtutel kell 19 päeva lõppenuks lugeda. Muidugi siis on Pähkel, nii et jalad seinal ma veel pikutanud ei ole.

Kolmapäeva õhtul panin reedest alates söögid, olulisemad toimetused ja kellaajad paberile. Nt eile panin rattale aeropudeli ja sooladosaatori (et täna sellega sabistamiseks ei läheks), täna kell 16 stardin Otepääle, et Säde ja muud asjad ära viia, laupäeval kell 8.00 võtan ühe geeli. Pärast kalipso selgaajamist tuterdan salapärasel põhjusel ringi sokkidega, mis enne starti prügikasti lennutan, kui Pähkel neid ei taha. Mõni arvab, et mõtlen üle, mina arvan, et mõtlen läbi. Reedel ja laupäeval nagunii katus sõidab ja hea on, kui oled kellaajad, toitumise ja muu vajaliku selge peaga läbi mõelnud. Küsimusele, kas sokid panen jooksuks, vastas Marko: "Jah, muidugi, sul on esmaspäeval trenn ju!" :))) Ja ma mõtlesin, et ma planeerin palju.

PS! Kui juhtute nägema mind stardis nutmas, siis kõik on ok. Mu keskendumise ja võistlusärevuse emotsioonid löövad just nii välja. Täitsa totakas värk, aga nii on.

Tean, tean, vähem triatlonijuttu, rohkem Pähkli pilte. Minu liiga lõhkised teksad sobivad suurepäraselt Pähklile pikutamiseks. Ta aitab suuremad augud ära peita.

IMG_2800

Mulle need teksad väga meeldivad. Trenniriided on nagunii koguaeg ümber. Ja teadupärast veedan trenniriietes palju aega. Allolev ei vasta tõele. See on täitsa mu enda soov nendega käia. Hea õhuline, aga samas pikad!

IMG_2857--1--2

Aitüma nalja eest, Mait!